Spodnie motocyklowe RETBIKE DRAFT

199,00 zł

-116,00 zł

315,00 zł

SPODNIE TEKSTYLNE RETBIKE DRAFT

- materiał zasadniczy POLIESTER 600 D + dzianina siatkowa

- wypinana membrana REISSA

- protektory kolanowe certyfikowane wg EN 1621-1:2012

- protektory biodrowe – pianka EVA

Więcej szczegółów


policz ratę

Dane techniczne

MateriałPoliester
KolorCzarny

Więcej informacji

Wielofunkcyjne spodnie Ret Draft składają się z trzech warstw:

  • zewnętrznej wykonanej z wytrzymałego poliestru 600D oraz materiału Mesh

  • wiatroszczelnej, wodoodpornej oraz oddychającej membrany Reissa®

ret draft front

Membranę połączono za pomocą suwaka, przez co jest ona całkowicie wyjmowalna. Po jej wypięciu można swobodnie podróżować nawet w najbardziej upalne dni.

Po wyjęciu wewnętrznej warstwy spodnie stają się ekstremalnie wentylowane, ponieważ przez duże panele Mesh, umieszczone z przodu ud oraz na łydkach, powietrze może swobodnie wpadać do środka i wyciągać wysoką temperaturę na zewnątrz.

spodnie

W celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa w spodniach zamontowano 4 certyfikowane ochraniacze, umieszczone na kolanach oraz biodrach. Spełniają Europejskie normy EN 1621-1 oraz EN 1621-2 level 2. W celu poprawy widoczności kierowcy, na nogawkach umieszczono elementy odblaskowe. Są one w kolorze ziemno-szarym dzięki czemu w dzień nie rzucają się w oczy ale w nocy są doskonale widoczne.

Spodnie wyposażono w dwie kieszenie umieszczone klasycznie, posiadające laminowane suwaki oraz jedną tylną. Regulacja możliwa jest za pomocą rzepów umieszczonych w pasie oraz wokół kostek. Suwak wzdłuż łydek umożliwia zapięcia spodni wokół butów.

ret draft leg

Spodnie od wewnątrz zostały wykończone perforowaną siatką, aby zapewnić komfort w kontakcie ze skórą. Aby stworzyć idealny komplet z dowolną kurtką motocyklową, spodnie Ret Town wyposażone są w uniwersalny suwak, z kawałkiem materiału, umożliwiającym połączenie ich z dowolnym suwakiem, nawet gdy nie jest zgodny ze standardem Retbike.