INTERKOM SCALA RIDER FREECOM 4 - 2 SŁUCHAWKI

1 599,00 zł

SCALA RIDER FREECOM 4

INTERKOM SCALA RIDER FREECOM 4 - 1 SŁUCHAWKA. Kompaktowy, zaawansowany interkom zapewniający komunikację małej grupie motocyklistów na dystansie do 1,2 km.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

policz ratę

Więcej informacji

Wyposażony w 2 kanały Bluetooth interkom FREECOM 4 pozwala cieszyć się wieloma sposobami łączności. FREECOM 4 zapewni:

- Prowadzenie rozmów interkomowych maksymalnie 4 użytkowniom (włączając w to rozwizania producentów innych niż Cardo w relacji kierowca-pasażer)
- Możliwość współdzielenia stacji radiowej z innym kierowcą
- Możliwość wspólnego słuchania muzyki przesyłanej z jednego urządzenia A2DP przez kierowcę i pasażera
- Obsługę telefonu komórkowego w zakresie odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych
- Odtwarzanie instrukcji z motocyklowych nawigacji GPS

kask

Wyposażony w najnowocześniejsze technologie FREECOM 4 zapewnia to wszystko i jeszcze więcej. Jego obudowa jest zarówno wodoodporna jak i pyłoszczelna (IP67), co sprawia, że nadaje się do jazdy w każdych warunkach pogodowych. Nowe ultracienkie głośniki HD o średnicy 40mm gwarantują krystalicznie czysty dźwięk, dodatkowo ulepszany wspierany przez technologię AGC, automatycznie dopasowującą poziom głośności do hałasów otoczenia. Technologia VOX umożliwiająca obieranie przychodzących połączeń bez użycia rąk gwarantuje bezpieczeństwo podczas jazdy, a równoległe strumieniowanie dźwięku pozwoli kontynuować rozmowę nie opuszczając instrukcji z nawigacji GPS lub zwyczajne słuchać radia lub muzyki w tle rozmowy.

Aplikacja Cardo SmartSer dla urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android umożliwia sterowanie i zmianę ustawień urządzenia podczas jazdy. Platforma internetowa Cardo Community oferuje użytkownikom aktualizacje oprogramowania i możliwości konfiguracyjne urządzenia w domowym zaciszu.

Opakowanie FREECOM 4 zawiera jedną słuchawkę Bluetooth z interkomem do 1,2 km.