11.11.2017 - motocykliści z X-MOTO TEAM uczcili Dzień Niepodległości

11.11.2017 - motocykliści z X-MOTO TEAM uczcili Dzień Niepodległości

Motocykle to forma wyrażania siebie. Szczególnie do ważnych dat podchodzą członkowie X-MOTO TEAM.

Motocykle

- Nie lubimy przesiadywać jedynie w garażu, a 11 listopada to dzień pamięci dla tych, dzięki którym możemy narzekać bez walki o przeżycie - opowiada Rafał Gronkiewicz, jeden z członków X-MOTO TEAM. - Jak co roku odwiedziliśmy groby poległych bohaterów: pamiętamy i będziemy pamiętać wiecznie o tym, co dla nas zrobili waleczni przodkowie.

GRONIU

- 99. rocznica ma dla nas, motocyklistów szczególną wartość - dodaje klubowicz Patrycjusz Józefowicz. - Potrzeba odwiedzenia ważnych miejsc i upamiętnienia bogatej historii naszego kraju z siodła motocykla płynie gdzieś z głębi nas.

GRONIU

- Cieszymy się, że przeszłość naszego kraju może napawać nas do dumy i warto to kultywować - dodają zgodnie motocykliści. - Przyszły rok ma dla nas szczególną ważność, na stulecie wolności Polski planujemy wypad do Warszawy, a w kolejnych punktach Polski zbierać będziemy się w coraz większą grupę motocyklistów.

GRONIU - blogowe

Klubowicze zdradzają, że ich pomysł spotkał się z aprobatą innych polskich klubów.
Wszelkie informacje pojawią się w wydarzeniach na portalach społecznościowych oraz na naszym blogu.

GRONIU - blogowe2


Patrycjusz Józefowicz - Kawasaki ZX9R i Rafał Gronkiewicz - Suzuki GSXR K4 zapraszają za rok na obchody setnej rocznicy Niepodległości w stolicy.
GRONIU - blogowe3