Tworzymy nasz pierwszy MOTOKALENDARZ!

Tworzymy nasz pierwszy MOTOKALENDARZ!

Stało się! Jesteśmy krótko po sesji do naszego pierwszego MOTOKALENDARZA 2018! Zobaczcie co pisali o nas w iławskim dzienniku internetowym infoilawa.pl

"17 modelek wzięło udział w sobotniej sesji zdjęciowej do pierwszej edycji iławskiego motokalendarza - projektu tworzonego z myślą o wszystkich, którzy dzielą motocyklową pasję i jednocześnie chcą wspomóc cele charytatywne. Zajrzyj z nami na zaplecze sesji zdjęciowej, która najpierw odbyła się w plenerze, a później przeniosła się do wnętrz sklepu z artykułami dla motocyklistów w Karasiu pod Iławą.

- To dość spontaniczne przedsięwzięcie, organizowane z pobudek charytatywnych - mówi pomysłodawca i koordynator projektu Dariusz Ziółkowski z X-Moto Team. - Połowę nakładu kalendarza przekażemy na szczytne cele: na aukcje w ramach najbliższego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na rzecz iławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals oraz na grudniową akcję MotoMikołaje. 

Chęć udziału w sesji zgłosiło 30 modelek, a organizatorzy sesji do współpracy zaprosili 17 z nich. Jak się okazało, wiele modelek, które wzięły udział w sesji, jeździ motocyklami i taka tematyka kalendarza była dla nich jedną z motywacji, by zaangażować się w projekt.

- Poza tym, po prostu bardzo lubię pozować, nie jest to moja pierwsza sesja zdjęciowa - powiedziała nam na miejscu jedna z dziewcząt. 

Projekt wsparli profesjonalni fotografowie i wizażystki. Efekty ich pracy zobaczymy za kilka tygodni. Materiał, który powstał w niedzielę, będzie podstawą większej części kalendarza, który planuje się wydać w nakładzie co najmniej 200 sztuk. Do wykonania pozostaje jedno zdjęcie. Fotka, która będzie zdobić grudzień, zostanie zrobiona w Galerii Jeziorak, która jest jednym z partnerów projektu. Tematyka - oczywiście świąteczna.

- To pierwsza edycja iławskiego motokalendarza, ale na pewno nie ostatnia. Już planujemy kolejne - dodaje Wojciech Dobrzański, właściciel sklepu motocyklowego gdzie realizowano sesję."