Skóra, tekstyl czy jeans - jaka odzież pasuje do Twojego stylu jazdy?

Jazda na motorze to niezwykłe doświadczenie prędkości, wiatru na twarzy i wolności zmierzania tam, gdzie tylko mamy ochotę. Jeśli jednak zaczynamy o takiej przygodzie myśleć, to przede wszystkim skupiamy się na zakupie odpowiedniej maszyny, a później dbania o jak najlepszy jej stan, ulepszania pewnych elementów czy wymiany ich na nowocześniejsze.

Jak wybrać prezent dla motocyklisty? Przedstawiamy kilka propozycji.

Zbliża się czas Świąt, który choć magiczny, czasem jednak daje nam w kość natłokiem obowiązków. Jeżeli macie wśród bliskich osób motocyklistę, chętnie Was odciążymy i podpowiemy czym można takiego motocyklowego maniaka zadowolić.

Jak przygotować motocykl na zimę? Wskazówki dotyczące serwisowania maszyn

Wraz z jesiennym spadkiem temperatury przypominamy sobie, w jakim klimacie żyjemy. Wkrótce zaprzestaniemy przejażdżek motocyklowych. Czy wiemy, jak przygotować pojazd, by chłód i długotrwały postój nie zaszkodziły jego częściom i działaniu? Zachęcamy do poznania kilku zasad, dzięki którym motocykl przetrwa okres zimowy bez uszczerbku.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2018

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 14 Października 2018 Karaś 44A, 14-200 Iława

Dodatkowe ocieplacze dla motocyklisty

Dla najbardziej upartych motocyklistów koniec lata wcale nie oznacza końcówki sezonu na jednoślad. Jeżdżą oni swoimi jednośladami aż do późnej jesieni, dopóki planów nie pokrzyżują im ulewne deszcze, przymrozki lub śnieg. Często wtedy okazuje się, że pomimo profesjonalnego stroju do jazdy zdarza się im zmarznąć. Zwłaszcza ci początkujący z nich nie wiedzą o tym, że każdy dobry sklep z odzieżą motocyklową ma w swojej ofercie dodatkowe ocieplacze n
Showing 1 to 6 of 35 (1 Pages)