fb

Jak prać tekstylną kurtkę motocyklową?

Dobrej jakości odzież motocyklowa jest niezbędnym wyposażeniem każdego właściciela jednośladu. Jej odpowiedni dobór zwykle wiąże się z wieloma wątpliwościami. Jednak, gdy motocyklista skompletuje idealną, czyli przede wszystkim bezpieczną stylizację na długie przejażdżki jednośladem, powinien też zapoznać się z zasadami dbania o higienę każdego z jej elementów.

Jak wybrać tekstylne spodnie motocyklowe?

Dobór odpowiedniej odzieży motocyklowej jest niezwykle ważny. Spodnie są tak samo istotne, jak kurtka czy rękawice. Powinny być nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, czyli ochronić biodra, kolana oraz kości piszczelowe podczas ewentualnego szlifu po asfalcie. Czy spodnie tekstylne spełnią tę funkcję? W jaki sposób je wybrać?

Jak dobrać rękawice motocyklowe na zimę?

Sposób korzystania z motorów ciągle się zmienia. Poza jazdą sportową, rekreacyjną i turystyczną systematycznie rośnie zainteresowanie motocyklami traktowanymi jako wygodny środek transportu, pozwalający na dojazdy do szkoły czy pracy bez uciążliwego stania w korkach.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2020 w Karasiu

Już niebawem długo wyczekiwana impreza ZSM 2020!

Komfort vs. bezpieczeństwo - czym kierować się przy doborze obuwia motocyklowego?

Odpowiedni strój motocyklowy to gwarancja bezpieczeństwa podczas jazdy - dotyczy to przy tym nie tylko zabezpieczenia w postaci kasku czy kurtki, lecz także obuwia. Dowiedz się, co wziąć pod uwagę podczas dokonywania zakupu!

Dobre rękawice na motocykl! Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wybór rękawic motocyklowych nie jest łatwy. Z naszą lekturą na pewno będzie Wam nieco łatwiej upolować te odpowiednie.
Showing 1 to 6 of 44 (1 Pages)