Kufry motocyklowe

Jednym z najczęściej stosowanych sposobów transportu bagażu na dłuższych dystansach są kufry motocyklowe. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest przewiezienie dużej ilości bagażu bez obaw o jego uszkodzenie czy zgubienie. Pamiętaj jednak o właściwym zamocowaniu kufrów do ramy lub nadwozia motocykla – źle zamontowane kufry mogą okazać się dużym za...

Jednym z najczęściej stosowanych sposobów transportu bagażu na dłuższych dystansach są kufry motocyklowe. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest przewiezienie dużej ilości bagażu bez obaw o jego uszkodzenie czy zgubienie. Pamiętaj jednak o właściwym zamocowaniu kufrów do ramy lub nadwozia motocykla – źle zamontowane kufry mogą okazać się dużym zagrożeniem zarówno dla Ciebie, jak i innych uczestników ruchu.

Standardowy zestaw kufrów motocyklowych na dłuższą trasę składa się z kufra centralnego umieszczonego za siedzeniem pasażera, jak również dwóch identycznych kufrów bocznych montowanych po obu stronach motocykla. Taki zestaw pozwala na zabranie ze sobą bagażu o łącznej wadze kilkudziesięciu kilogramów, a także równomierne rozłożenie mas po obu stronach motocykla, co umożliwia zachowanie należytej równowagi podczas jazdy. Jeśli nie planujesz długich wypraw w najbliższym czasie, możesz zaopatrzyć się wyłącznie w kufer centralny, w którym z powodzeniem zmieści się chociażby kask.

Skórzane kufry motocyklowe

Posiadacz choppera czy cruisera nie zadowoli się byle jaki kufrem motocyklowym. Dla fanów motocykli celujących w klasyczny styl przygotowaliśmy szeroką ofertę skórzanych kufrów motocyklowych o różnej pojemności. Duże skórzane kufry z klamrami, ćwiekami i frędzlami umożliwiają personalizację Twojego motocykla, a zarazem podkreślenie jego wyjątkowego charakteru. Jednocześnie kufry skórzane zachowują wszystkie zalety charakterystyczne dla kufrów z tworzywa sztucznego i aluminium.

Więcej

Kufry motocyklowe 

  • Kiedy wkładasz bagaż na superbike, musi on być w odpowiednim stylu. Podobnie jak sakwy Vanucci VS02 „Sportivo”  Nie tylko świetnie wyglądają, ale są także wyjątkowo wytrzymałe i pakowne.

    429,00 zł
  • Sakwy motocyklowe HIGHWAY I 2X10L

    229,00 zł
  • Kompaktowa, dynamicznie ukształtowana torba marki Vanucci Sportivo VS01, to niezbędnik w wielu sytuacjach. Nie za duża i nie za mała. Mieści wszystko, czego potrzebujesz na małą wycieczkę lub do codziennego użytku. Wodoodporna tkanina tekstylna może z łatwością wytrzymać przelotne opady deszczu, ponadto zintegrowana osłona przeciwdeszczowa w kolorze...

    249,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów