fb
Paski/szelki

Jeśli ważny jest dla Ciebie nie tylko styl, ale również bezpieczeństwo, wyposaż się w szelki odblaskowe! W niektórych sytuacjach kierowcy nawet przy świetle dziennym mają kłopot z dostrzeżeniem nadjeżdżającego motocyklisty. Tym bardziej mogą go nie zauważyć w nocy lub podczas ulewy. Mając na sobie elementy odblaskowe, zwiększasz swoją widoczność...

Jeśli ważny jest dla Ciebie nie tylko styl, ale również bezpieczeństwo, wyposaż się w szelki odblaskowe! W niektórych sytuacjach kierowcy nawet przy świetle dziennym mają kłopot z dostrzeżeniem nadjeżdżającego motocyklisty. Tym bardziej mogą go nie zauważyć w nocy lub podczas ulewy. Mając na sobie elementy odblaskowe, zwiększasz swoją widoczność nawet o 150 metrów!

 

Nasze szelki są przystosowane do noszenia ich z kombinezonami motocyklowymi. Ich wewnętrzna strona jest pokryta nylonem, który doskonale odprowadza wilgoć i jednocześnie nie ściera skóry. Ponadto struktura tego materiału sprawia, że na jego powierzchni nie gromadzą się żadne bakterie czy grzyby, które mogłyby zniszczyć kombinezon. Szelki możesz dowolnie regulować. W ten sposób dostosujesz je zarówno do swojego wzrostu, jak i obwodu. Wybierając nasze produkty, już nigdy nie będziesz musiał siłować się z zamkiem błyskawicznym. Szelki są zamykane na klamerkę.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Jadąc motorem 100 km/h, w ciągu jednej sekundy pokonujesz drogę około 27 metrów. To mniej więcej tyle, ile wynosi długość tira z naczepą. Poruszając się po zmroku z taką prędkością, możesz być niewidoczny dla wielu osób starszych oraz dla tych, którzy mają problemy ze wzrokiem. Mimo że Ci ludzie na pewno usłyszą Twoją maszynę, to mogą jej nie dostrzec i nie zareagować we właściwym czasie.

 

Szelki z odblaskami odbijają światło, sprawiając, że osoba, która je nosi, automatycznie staje się widoczna z bardzo dużej odległości. Dzięki nim możesz uchronić przez wypadkiem nie tylko siebie, ale także przypadkowych przychodniów. Szelki kosztują kilkanaście złotych. Twoje życie jest bezcenne. Wybierz właściwie.

Odblaskowy prezent dla motocyklisty

Miłośnicy motocykli w pierwszej kolejności zazwyczaj kupują ochraniacze, kombinezon i kask, zapominając o odblaskach. Jeśli chcesz podarować swojemu znajomemu albo ukochanemu prezent, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również zwiększy jego bezpieczeństwo, szelki będą doskonałym wyborem!

Więcej

Szelki odblaskowe

  • - płynna regulacja długości pasków- zapinanie na klamrę- wewnętrzna część dodatkowo podszyta materiałem nylnowym- produkt znacząco zwiększający widoczność motocyklisty na drodze, dbając o bezpieczeństwo

    39,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji