fb
Kominiarki/Chusty

Kominiarki motocyklowe znacznie poprawiają komfort podróży przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Podczas jazdy z wyższą prędkością, zwłaszcza, gdy spada temperatura, szyja motocyklisty może się bardzo szybko wychłodzić. To z kolei wywołuje nieprzyjemne odrętwienie. Nawet tradycyjna kominiarka podniesie komfort podróży w chłodne dni. Lat...

Kominiarki motocyklowe znacznie poprawiają komfort podróży przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Podczas jazdy z wyższą prędkością, zwłaszcza, gdy spada temperatura, szyja motocyklisty może się bardzo szybko wychłodzić. To z kolei wywołuje nieprzyjemne odrętwienie. Nawet tradycyjna kominiarka podniesie komfort podróży w chłodne dni. Latem również warto zakładać kominiarkę pod kask motocyklowy! Dzięki niej ochronisz swój kark przed działaniem słońca, a ponadto nie zapocisz tak mocno wnętrza kasku. Kominiarka „przejmie na siebie” część wilgoci. W naszej ofercie znajdują się również kominiarki termoaktywne, dzięki którym nie będziesz odczuwał nieprzyjemnej wilgoci.

Higieniczna jazda? Tylko w kominiarce!

Masz żonę, która lubi spędzać z Tobą czas na motocyklu? A może często zdarza Ci się brać pasażera na gapę? Jeśli tak, to na pewno nie raz zdarzyło Ci się znaleźć w kasku włosy albo, co gorsza, łupież. Wiele osób boryka się z chorobami skóry głowy i przed jazdą raczej nikt się tym nie chwali… mimo że niektóre z tych schorzeń są zaraźliwe. Kominiarka na motocykl zatrzymuje wszystkie bakterie i zarazki. Po przejażdżce wystarczy ją wyprać, by móc z niej ponownie skorzystać. I problem z głowy!

Szeroki wybór kominiarek bawełnianych

Oferujemy Ci kilka rodzajów kominiarek bawełnianych na motocykl. Bawełna jest szczególnie ceniona za dużą przewiewność. Dzięki niej skóra „oddycha” i poci się znacznie wolniej niż w materiałach syntetycznych. Materiał ten jest również bardzo przyjemny w dotyku. Nie drapie i nie podrażnia twarzy podczas jazdy. Jest też przyjazny alergikom.

 

Bawełniana kominiarka jest odporna na skrajne temperatury, więc jeśli chciałbyś dokładnie pozbyć się z niej zarazków czy bakterii, możesz ją wygotować. Materiał to wytrzyma.

Chusty motocyklowe

W naszej ofercie znajdziesz też chusty motocyklowe wykonane z wysokogatunkowej dzianiny. Jeśli nie jesteś fanem zakładania kominiarki pod kask i chcesz podkreślić swój agresywny, rockowy styl, chusta będzie doskonałym wyborem. W chłodniejsze dni możesz zakryć nią szyję lub głowę. Materiał zatrzyma ciepło Twojego ciała i ochroni Cię przed przenikliwym chłodem. Wiosną i latem chusta będzie doskonale się prezentować, gdy przewiążesz ją na swoim nadgarstku  lub przełożysz ją przez szlufkę.

Kołnierze motocyklowe

Kołnierz motocyklowy to alternatywa dla chustek i kominiarek. Nosząc go, zabezpieczasz swoją klatkę piersiową oraz szyję przed zimnem i wiatrem. Kołnierz nie jest ciężki, a do tego bardzo łatwo się go zapina (za pomocą zamka i rzep) oraz zdejmuje. Nasze kołnierze są wykonane z elastycznego materiału, który dopasuje się do Twojej postury.

Więcej

Kominiarki motocyklowe

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów