Kombinezony

Kombinezony motocyklowe zapewniają najwyższy poziom ochrony, zwłaszcza w trakcie jazdy na torze. Wykonane są ze skóry lub materiałów tekstylnych, dodatkowo wzmocnionych w kluczowych miejscach, takich jak łokcie, ramiona czy kolana. Wybierając atestowany kombinezon na motor zapewniasz sobie najwyższą ochronę podczas „przypadkowego” opuszczenia ...

Kombinezony motocyklowe zapewniają najwyższy poziom ochrony, zwłaszcza w trakcie jazdy na torze. Wykonane są ze skóry lub materiałów tekstylnych, dodatkowo wzmocnionych w kluczowych miejscach, takich jak łokcie, ramiona czy kolana. Wybierając atestowany kombinezon na motor zapewniasz sobie najwyższą ochronę podczas „przypadkowego” opuszczenia motocykla. W naszej ofercie znajdziesz kombinezony jednoczęściowe i dwuczęściowe, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Oferujemy modele dedykowane jeździe wyczynowej, na przykład po torze, oraz warianty dedykowane znacznie spokojniejszej jeździe w warunkach miejskich. Wszystkie kombinezony zapewniają dobrą wentylację, nie ograniczają ruchów i doskonale przylegają do ciała. Przy okazji są też bardzo… efektowne! Nowoczesne kombinezony motocyklowe chronią i cieszą oko.

Pamiętaj, żeby przed złożeniem zamówienia dokładnie sprawdzić rozmiarówkę! Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych elementów ubioru dostępnych w naszym sklepie. Oferujemy m.in. rękawice motocyklowe, kaski i obuwie dla motocyklistów.

Więcej

Kombinezony 

na stronę
Pokazuje 13 - 23 z 23 elementów