fb
Kowbojki

Kowbojki motocyklowe to legendarne obuwie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Ich fason, styl i wykończenie doskonale wpasowuje się w westernowy klimat Dzikiego Zachodu i przenosi go na współczesne drogi. To produkt przede wszystkim dla osób o wyszukanym guście. Takich, które swoim ubiorem chcą wzbudzać respekt i pokazywać swoją siłę oraz charyzmę....

Kowbojki motocyklowe to legendarne obuwie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Ich fason, styl i wykończenie doskonale wpasowuje się w westernowy klimat Dzikiego Zachodu i przenosi go na współczesne drogi. To produkt przede wszystkim dla osób o wyszukanym guście. Takich, które swoim ubiorem chcą wzbudzać respekt i pokazywać swoją siłę oraz charyzmę.

 

W naszej ofercie znajdziesz kowbojki damskie oraz męskie w uniwersalnych kolorach: czarnym oraz brązowym. Buty wykonane są z najlepszych skór m.in. bydlęcych. Gwarantują doskonałą ochronę termiczną i bardzo dobrą przepuszczalność powietrza. Dodatkowo na podeszwach niektórych modeli znajdują się antypoślizgowe nakładki sprawiające, że but nie ślizga się podczas zmiany biegów.

Jak dbać o skórzane kowbojki na choppera?

Nasze kowbojki na choppera są wykonane ze szlachetnej skóry: bydlęcej, wołowej i licowej. Wyroby skórzane zawsze prezentują się zjawiskowo i wzbudzają nieukrywany respekt. Żeby jednak utrzymać skórzane buty w dobrej kondycji, warto znać kilka podstawowych sposobów na przedłużenie ich życia. Oto co warto zrobić:

  • Zaopatrz się w środki do pielęgnacji skóry. Materiał ten jest bardzo wytrzymały, jednak — nieczyszczony — może wchłaniać kurz i brud pokrywający jego powierzchnię.
  • Zaopatrz się w wypełniacz obuwia. Skóra dopasowuje się do kształtu, który ją wypełnia, dlatego po pewnym czasie będzie idealnie pasować do Twoich stóp. Jeśli jednak po ich użyciu nie wypełnisz ich prawidłami, materiał zacznie się odkształcać.
  • Odpowiedni tłuszcz do butów może przedłużyć ich życie i sprawić, że staną się bardziej elastyczne i wodoodporne. Ten specyfik zabezpieczy skórę przed łamaniem się i pękaniem.
Więcej

Kowbojki motocyklowe

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów